Ajalugu

Jeanne-GatineauJeanne Gatineau alustas oma karjääri 1920-ndatel aastatel. Sellel ajal nõudis selline otsus väga suurt julgust. Ta oli dünaamiline, kindlaloomuline naine, kes tõusis tippu, abiks üksnes enese ambitsioon. Jeanne oli tõeline daam, kes pühendas oma elu ilu loomisele, omandades kosmeetiku, massööri, maniküüri- ja füsioterapeudi hariduse.

Oma esimese salongi avas ta Pariisis Haussman Boulevardil, mis sai väga kiiresti populaarseks. Peagi avaldasid kliendid soovi hakata salongis kasutatavaid tooteid kasutama ka kodus. Tehes tihedat koostööd arstide ja dermotoloogidega alustas Jeanne Gatineau 1946. aastal oma toodete tootmist ja lasi välja “Iodocellulite” oma esimese kehakaalu vähendava toote salongis kasutamiseks. Peatselt lisas ta ka toodete sarja näole. Idee oli tal lihtne: luua spetsiaalsed sarjad igale nahatüübile, puhastusveed ja alkoholivabad toonikud, mis sisaldasid nartsissi ja mungalille ekstrakti ja neid võib toodete valikust leida siiani!

1950 avas  Jeanne Gatineau  oma nimelise Ilukooli, kus koolitati tuhandeid kosmeetikuid aastas. Tänu sellele kasvas kiiresti tema enda tuntus kosmeetikute hulgas.

1979 osteti Jeanne Gatineau kaubamärk Revlon Group kontserni poolt. 1994 aastal Jeanne Gatineau brändist sai GATINEAU.

Gatineau oli üks esimesi kes leiutas ja võttis kasutusele rea uusi tehnoloogiaid ning tooteid, ilma milleta tänapäeva kosmeetika valdkond on mõeldamatu.

1947-1949 loodi esimene kehakaalu vähendav toode : CREME IODOCELLITE . Toode, mis oli oma ajast ees ning mille põhikomponendiks oli jood.

-Rinna ja dekoltee seerumi välja töötamine ampullidesse, mis sai tolle aja kohta revolutsioniliseks pakendiks.

-HORMOMASKi välja töötamine, mis on ka tänasel päeval Gatineau bestselleriks.

-PEELING BEAUTE esimese näokoorija loomine. Enne seda polnud veel keegi kasutanud sellist toodet naha pealmise kihi surnud rakkude eemaldamiseks epidermiselt.

1986 Hydro-diffuuserid (kasutated nanosfääride tehnoloogiat).

1994 Gatineau sarjade rekonstrueerimine ja toodete selekteerimine koduseks kasutamiseks sarjade kaupa ning salongis kasutatavateks erinevateks hooldusteks.

1998 Esimene LASER kosmeetikasari .

2000 Melatogenine molekuli leiutamine. Melatoniini uuringute põhjal.

2002 Esimene dünaamiline süsteem rakusisesel niisutusel Hydromineral.

2003 Esimene mittekirurgiline lifting kolmes dimensioonis (Defi-Lift 3D).

2004 on Gatineau kinnitanud oma positsiooni eksperdina vananemisvastases võitluses näo- ja kehahoolduse valdkonnas.

1990 on Gatineau hoidnud juhtpositsiooni salongi hooldustes, koos spetsiifiliste uuendustega nagu kollageen mask, elustav- ja pinguldav vananemisvastane hooldus, tundliku naha hooldus.

Gatineau nimi on kvaliteedi garantii, usaldusväärne sari puhaste ja kvaliteetsete toodetega.

Sel moel on Gatineau juba üle 75 aasta hoidnud tugevat rahvusvahelist imagot, juhtpositsiooni salongi hoolduses- ja tehnoloogiliselt uute toodete valdkonnas.